O nás

Suurya – Slnko

Jeho 7 lúčov a 7 základných pilierov značky.

 JEDNOTA – Slnko je zdrojom života pre každého z nás. Dodáva nám potrebnú energiu bezpodmienečne a bez rozdielov medzi nami. Preto Suurya, znamenajúca v tibetskom jazyku Slnko, symbolizuje jednotu. Iba spoločne dokážeme meniť veci v tomto svete a preto veríme, že práve skrz toto médium sa budeme spájať, spolupracovať a meniť svet.

KVALITA – Všetky naše produkty sú zo zdrojov, kde kvalita a tradícia je prednejšia než komerčné obchodovanie. Naše vydymovadlá sú priamo od pestovateľov z Mexika a Peru, kde sa rodiny už niekoľko generácií venujú pestovaniu a spracovaniu šalvie, bylín a santalového dreva. Naše odevy sú hlavne z prírodných materiálov, ktoré zaručujú pohodlie a pocit jednoty s tým, čo máme na sebe. Ľanové a bavlnené oblečenie pre nás šije spoločnosť, ktorá sa taktiež už niekoľko generácií venuje najmä spracovaniu ľanových látok a šitiu odevov.

ROVNOVÁHA – Veríme, že existuje v živote univerzálna stredná cesta a to vo všetkých jeho aspektoch. Rovnováhu sa teda snažíme vniesť aj do našich projektov. Našou ambíciou je skrz túto značku a s ním spojený festival, prinášať informácie ktoré vás obohatia a pomôžu vám na ceste sebapoznania a sebarozvoja a to formou, ktorá vás bude baviť, a zároveň vám pomôže vedomosti preniesť do praktického života.

TOLERANCIA – Suurya je tu pre každého, bez rozdielov či predsudkov. Našou misiou je spájať, pomáhať a dať každému možnosť stať sa súčasťou toho, čo spoločne tvoríme. Každý kto rezonuje s ideou, ktorú do sveta vnášame, je u nás vítaný, keďže iba vzájomné pochopenie a tolerancia vedie k pokroku.

ROZVOJ - Výsledkom našej práce má byť hodnota pre zákazníka, ktorý si vďaka nášmu produktu alebo službe, pomôže nájsť vnútornú pohodu na ceste životom. Iba keď sme v stave kľudu dokážeme rásť a vnútorne sa vyvíjať. Rast našej osobnosti a rozvoj je jedným z hlavných zmyslov nášho bytia.

PODPORA – Každý náš projekt či iniciatíva je tvorený aj za účelom pomáhať. V rámci festivalu tvoríme priestor na sebarealizáciu umelcov, tvorcov, lektorov či predajcov. Našim cieľom je podporiť ľudí, ktorí sa snažia svoju energiu preniesť do sveta a zdieľať svoje nadanie. V rámci e-shopu dávame priestor slobodným umelcom, ktorí v rámci spolupráce s nami môžu svoje produkty predávať aj u nás. Takto vieme spoločne vytvárať komunitu, ktorá si dokáže v časoch neľahkých vzájomne pomáhať a rásť.

DOSTUPNOSŤ – Hojnosť je fenoménom ktorý sa dostáva stále viac do popredia a my v ňu taktiež veríme. Avšak je pre nás dôležité byť nohami na zemi a nastaviť ceny produktov a služieb tak, aby odzrkadľovali ich kvalitu a hodnotu, ale zároveň aby boli pre vás prijateľné a dostupné.

Späť na blog